Viskas, ką turėtume žinoti apie presoterapiją

Presoterapija – tai procesas, palengvinantis limfinės sistemos nutekėjimą, todėl jūsų rankos ir kojos gali atrodyti daug lieknesnės, nes jos neša mažiau skysčių. Tuo pačiu metu presoterapija taip pat gali palengvinti daugelį jūsų skausmų ir detoksikuoti jūsų kūną. Norint atlikti presoterapiją, oro slėgio aparatas pripučiamas kostiumas, kurį turite dėvėti, kad jūsų kojos ir pilvas būtų švelniai suspausti masažo veiksmu. Labai svarbu palaikyti tinkamai subalansuotą ir funkcionuojantį limfodrenažą, nes tai leidžia organizmui pašalinti kenksmingus toksinus ir apsaugoti organizmą nuo infekcijų. Limfinę sistemą sudaro kraujagyslių tinklas, praeinantis beveik per visas jūsų kūno ląsteles. Ši limfinė sistema perneša limfą į visas kūno dalis, panašiai kaip jūsų kraujotakos sistema palengvina kraujotaką. Kūno limfmazgiai yra atsakingi už geros kraujo ir audinių pusiausvyros palaikymą, jie padeda palaikyti imuninę sistemą ir sugeria riebalus iš jūsų virškinimo sistemos.

Mokslininkai išsiaiškino, kad limfodrenažinis masažas gali sumažinti celiulito atsiradimą ir išlaisvinti limfmazgiuose besikaupiantį skystį. Labai dažnai organizmo limfinėje sistemoje kaupiasi skysčiai, jei esate asmuo, kurio kraujotaka bloga, arba kai atliekate tam tikras operacijas ar gydote vėžį. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip iš tikrųjų veikia presoterapija, kai kurie jos teikiami privalumai ir kai kurie šalutiniai poveikiai, galintys jus paveikti dėl procedūros.

Kaip veikia presoterapijos seansas?

Presoterapija yra procedūra, paprastai atliekama sveikatingumo centruose arba SPA, ir šiose įstaigose, be presoterapijos, pacientams dažnai atliekamos vaškavimo, veido ir masažo procedūros. Procedūrai atlikti reikalingas apmokytas estetikas, todėl presoterapija skiriasi nuo masažo. Masažas visada atliekamas rankomis, o presoterapija atliekama specialiai sukonstruotu aparatu, kuris kiekvieną kartą suteikia tikslią reikiamą spaudimo tūrį. Presoterapija kaina gali skirtis priklausomai nuo kiekio ir laiko. Taip pat kiekvienas SPA gali pasiūlyti skirtingas kainas, jei imate didesnius apsilankymų kiekius.