Kaip atliekamas gydomasis masažas?

Po įtemptos savaitės, kupinos įsipareigojimų ir iššūkių, kūnas prašo šiek tiek dėmesio ir poilsio! Daugelis žmonių renkasi atpalaiduojantį masažą, norėdami sumažinti stresą ir jaustis geriau. Šiandien mes šiek tiek daugiau sužinosime apie gydomąjį masažą, kuris ne tik atpalaiduoja, bet ir mažina lėtinį skausmą, mažina įtampą ir atpalaiduoja raumenis.

Labai svarbu ieškoti fizinės ir emocinės savijautos pusiausvyros. Rūpinimasis savo kūnu ir protu, masažas kaip gydymas yra viena geriausių investicijų į sveikatą. Be fiziologinio poveikio, įvairios masažo technikos duoda ir psichologinės naudos, pavyzdžiui, sumažina nerimą ir jaučia gerą savijautą.

Gydomojo masažo pagrindiniai aspektai

Gydomasis masažas yra viena iš išskirtinių technikų, o jo skirtumas yra sutelkiant dėmesį į kūno dalis, kurioms labiausiai reikia gydymo. Atliekant manevrus kartu su klasikinio masažo ir tempimo technikomis, pagrindinė gydomojo masažo funkcija yra pasiekti raumenų atsistatymo rezultatus, tai yra dirbti su tam tikromis kūno vietomis, kuriose jaučiama įtampa ir skausmas. Daugiau informacijos kur galite atlikti tokį masažą rasite čia.

Kitas teigiamas šios technikos aspektas yra tai, kad gydomasis masažas visada praktikuojamas su asmeniniu ir individualiu dėmesiu, o tai reiškia, kad jo taikymas kiekvienam žmogui gali skirtis. Kiekvienas atvejis analizuojamas individualiai ir tiek būtini judesiai, tiek gydymo trukmė bus nustatomi atsižvelgiant į kiekvieno paciento poreikius.

Gydomasis masažas taip pat atpalaiduoja kūną, tačiau jo pagrindinė funkcija yra gauti rezultatus atstatant pažeistus raumenis. Ši technika labai tinka sportininkams, kuriems gali būti naudinga intensyvi treniruotė ar daug iš organizmo pareikalavusios varžybos. Pacientams, kurių būklė jautresnė ar būdingesnė, gydomasis masažas taip pat gali būti naudingas. Jis skirtas, pavyzdžiui, nėščioms moterims arba žmonėms su specifine negalia, kuriems reikalingas sudėtingesnis gydymas.